Kaliteden taviz vermeyen ankastre evyeler

 

Teka ankastre eviye modelleri arasında mutfağınıza uygun bir eviye mutlaka var! Geniş ya da küçük tezgahlara pratiklik katacak ürünleri keşfedin!

TEKA EVYELER

Teka’nın yüksek kalitesiyle bir araya gelerek üç farklı kurulum tipine sahip oluyor: tezgah içi, tezgah üstü ve ankastre. Genellikle paslanmaz çelikten üretilen ve yüksek ısı değişimlerine, çizilmelere ve paslanmaya karşı dayanıklı olan Teka tezgah içi evyeler hem çift bölmeli hem de tek bölmeli modelleriyle mutfak tezgahlarınıza şıklık ve konfor katmasıyla dikkat çekerken markanın tezgah altı veya ankastre evyeleriyse tezgahınıza tamamen entegre olan Tegranit veya paslanmaz çelik olarak size sunuluyor. Teka tezgah üstü evyeler lavabo ağırlığının tamamen janta verilerek mutfak üzerindeki baskının azaltıldığı oldukça popüler ürünlerden biri oluyor. Yıkama esnasında suyun fazla sıçramasına engel olan bu tip evyeler evinde klasik bir görünüm arayanlar için idealdir. 

TEKA BATARYALAR

Özel, yeni ve son teknoloji tasarıma sahip olan bu seri, mutfağın ayrılmaz bir parçası olan bataryaları daha işlevsel hale getirmek için üretilmiştir. Devrim niteliğindeki açık ağız konsepti, 5 adet havalandırıcısıyla birlikte ciddi anlamda su tasarrufu yapmanızı sağlar ve su akışını optimize eder. Kendine has bir tarzı olan bu batarya, mutfağınızın stiline uyum sağlar ve çarpıcı görüntüsüyle tasarımı iyileştirir. Bu bataryaya kimse kayıtsız kalamayacak.

TEKA’NIN TÜM MUTFAK CİHAZLARI ÖZATA’DA

Mutfağınız, evinizin kalbidir. TEKA olarak,mutfağınızın ruhunu yansıtacak cihazlar tasarlıyor. Çözümlerimizi, yaşam tarzınıza ve evinize uygun hale
getiriyor. Mutfakta yeni imkânlar yaratarak size yardımcı olabilmek adına, ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamak ve size yeni çözümler sunuyor.

WhatsApp chat