T-ONE

T-ONE Porselen Tezgah ile tanışın, mutfağınızda büyük bir yenilik yapın.

Porselen tezgah ile mutfaklar sınıf atlıyor!  Yeni nesil mutfaklarda yerini almaya başlayan T-ONE Porselen Tezgah; dayanıklı yapısı, hijyenik yüzeyi ve estetik görünümüyle mutfak keyfinizi arttırmak için tasarlandı. Üstün özellikleriyle mimarinin ezber bozan seramiği Kalesinterflex plakaları ile üretilen T-ONE Mutfak Tezgahı, özel laminasyon uygulaması ile bütün beklentilerinize cevap verebilecek özelliklerle donatıldı

Evimizde çokça vakit geçirdiğimiz mutfaklarda dayanıklılığı ile yıllarca size eşlik edecek T-ONE, farklı kullanım ve çevre koşullarına karşı kendisini hep korur.
Eşsiz yüzeyi ile istediğiniz her yiyeceği çizilme derdi olmadan üstünde doğrayabilirsiniz. Fırın veya ocaktan aldığınız pişirme kabını tezgahınıza koyabilir, dilediğiniz
ev temizlik ürünleriyle kolayca temizleyebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Beslenme sağlığı açısından mutfaklarımızın temizliği çok önemlidir. Hijyende yüksek standartlar sunan T-ONE mutfak tezgahı, gelişmiş teknolojisiyle mutfağınızda hijyen sağlar. Kolay ve zahmetsizce temizlenebilme özelliğiyle konforlu ve hijyenik bir mutfak deneyimi sunar. 

T-ONE RENKLERİ

Farklı renkleriyle her zevke uygun…

Mutfağınızı tezgahınıza göre şekillendirme dönemi T-ONE ile bitiyor! Farklı renk seçenekleri ile dilediğiniz eşyalarla uyumlu tezgahı seçin, mutfağınızı hayallerinizdeki gibi kombinleyin.

T-ONE GALERİ

Benzersiz özellikleriyle geleceğin mutfaklarına yön verecek T-ONE mutfak tezgahını siz de yakından keşfedin!

WhatsApp chat