Silestone

Şık Zarif Modern

Silestone ile Şık, Zarif, Modern tasarımlar..

Yaratici gücü ile birleşen kuvars, sıradışı renkler ve şık yüzeyler ile benzersiz tasarimlara dönüşüyor. Silestone’un elegan bir görünümü vardır. Ağırlığı ve hissi doğal bir taşınkine benzemekle beraber, doğal taştan çok daha yüksek bir kalitededir. İçerdiği %93 oranında doğal kuvarstan oluşan Silestone, en güzel mutfak tezgahlarının yapımında ve en yenilikçi mimari uygulamalarda tercih edilmektedir. Tamamen homojen düz renkler sunan Silestone Tezgah, bütün doğal taşlardan daha üstündür.

Çok temiz görünen mutfak ve banyolarda dahi sürekli gelişen ve çoğalan zararlı bakterilerin yaşamasına izin vermeyen dünyanın tek kuvars masif yüzey malzemesidir. Tezgahlarını özel kılan, içinde barındırdığı “Microban Antibakteriyel Koruma” teknolojisidir. Üretim sürecinde formülüne eklenen Microban, her bir kuvarz parçacığına maksimum hijyen kazandırarak, aileniz için mükemmel koruma sağlar.

ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

%94 oranında kuvarstan oluşan, olağanüstü sert ve çok dayanıklı bir malzemedir. Mutfak tezgahları, banyolar, zeminler ve duvar kaplamalarının en az ek yeri ile tasarlanabilmesini sağlayan mükemmel bir malzemedir. Kuvars yüzeylerde dünyanın en büyük üreticisi olan  toplam pazar payı olarak da dünya lideridir. Cosentino’nun geniş satış ağı sayesinde dünyanın hemen her yerinde bulunabilir.Kuvars, doğada bulunan en sağlam ve en güzel maddelerden biridir.

DAYANIKLI

Silestone kahve, şarap, limon suyu gibi gün içinde tüketilen ürünlerin lekelerine dirençli, neredeyse gözeneksiz bir üründür.

SAĞLAM

Yüksek darbe direnci üzerinde kullanılan tencere, tava, tepsi gibi mutfak aletlerin darbelerine karşı dirençlidir.

KİR TUTMAZ

Silestone, kuvarstan yapıldığı için çiziklere karşı yüksek direnç gösterir.

EMNİYETLİ

Mutfak tezgahları, çok vakit geçirdiğimiz bu mekana emniyet, güven ve hijyen açısından artı değer katan seçkin özelliklere sahiptir.

UZUN ÖMÜRLÜ

Kuvars var olan en sert maddelerden biridir ve ürünlerimizin uzun ömürlü olmasını sağlar.

GARANTİLİ

Cosentino, ürünlerini kayıt eden müşterilerine Silestone mutfak tezgahları için 25 yıl garanti vermektedir.

UYGULAMA ALANLARI

Silestone olağanüstü özellikleri sayesinde tezgahlar için en mükemmel malzemedir. Mutfağınızı ya da banyonuzu eşsiz bir mekana dönüştürmek için en ideal tercihtir. 25 yıl garanti veren tek kuvars yüzey olan geniş yelpazedeki renk ve yüzey dokuları kombine edilerek düşlerinizdeki mekanları yaratmanıza olanak sağlanır.

Mutfağınızda bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Zemini, duvarları, arka panelleri, tezgahınızın önünü ve alınlığını yapabilirsiniz. Bulunduğu mekanla bütünleşen bir malzemedir.

RENKLERİ

90’dan fazla rengi bulunmaktadır. Biri mutlaka hayallerinizin rengidir. Parlak, Suede ve colkano olarak 3 farklı yüzey seçeneği ile mekanlarınıza mükemmel görüntü ve şıklık getiriyor

MODELLERİ

Eşsiz güzelliğini görebileceğiniz modellere hayran kalacaksınız. Günümüzün en popüler ürünü her türlü dizayn ihtiyacı karşılayacak büyüleyicikte.

 

EVİYE VE LAVABOLAR

Silestone’un  kaliteli stetik ve büyüleyici silestone özelliklerini eviye ve lavabolara aktarıyor.

WhatsApp chat