SaphienStone

HARİKA MEKANLAR

SapienStone mutfağınızı farklı çeşitli renklerde harika bir görünüme getirir.

SapienStone, yüzeyine daha gerçekçi bir görünüm kazandıran damarlarla doldurulmuş tam gövdeli bir
porselendir: başka hiçbir üründe eşsiz bir görünüm bulunmamaktadır.

SapienStone porselen levhalar, yüksek sıcaklara, lekelere, kimyasal ürünlere ve çizilmeye karşı doğuştan gelen bir dirençle mutfak tezgahının en katı gereksinimlerine yanıt vermek için özel olarak geliştirilmiştir. Güneş ışığı hiç bir özelliğini değiştirmeyeceği için açık havada da kullanılabilir. Tüm bu özellikler, SpienStone’un güzel ve sağlam esnekliği sayesinde evinizin yıllarca canlandırıcı bir şekilde cilalı görünmesini sağlamak için birlikte çalışır.

DOĞAL, EKOLOJİK BİR ÜRÜN

SapienStone, yüksek performanslı bir yüzey oluşturmak için preslenen ve pişirilen doğal killer ve mineral renkler kullanılarak yapılır. Ürün, kullanımından sonra geri dönüştürülebilir, bu da yalnızca düşük çevresel etkisini teyit eder.

SAPHIENSTONE RENKLERİ

Katalogda mutfak tezgahlarında en sık kullanılan renkler beyaz, bej, gri ve siyahtır. Bazı malzemeler iki farklı yüzeyle mevcuttur.
SapienStone mutfak tezgahı ve mobilyalarının renk çeşitleri aşağıda listelenmiştir. 

SAPHIENSTONE GALERİ

Industrial serisi metal ve taşın yaşam döngülerinin farklı aşamalarındaki deformasyonların estetik güzelliğine övgü amacıyla yaratıldı. Oksitlenmenin zengin ve karmaşık yapısı ve olgunlaşan taşın otantik güzelliğini organik süreçlere yansıtıldı. Benzersiz teknolojisi bize sınırların dışında düşünme ve tasarlama kabiliyeti verirken sonuç bu mucizevi malzemeyi en güzel temsil eden renkler olarak ortaya çıktı

WhatsApp chat