LAMINAM

MEKANLARI FARKLILAŞTIRIR

Hayallerinizi benzersiz boyutlarda tasarlayın….

İtalya’da ileri teknoloji ile üretilen LaminaM® ,ahşap, beton, doğal taş, seramik ve metal yüzey çeşitleri ile tasarım ve kaliteyi bir arada sunuyor.
Yenilikçi malzemeler ve üstün teknolojiyle dünyada 1000X3000 mm porselen karoları üreten ilk marka olan LaminaM  porselen karolar 3.5 mm ve 5 mm incelik alternatifleri ile hem dış, hem de iç mekanlara değer katıyor. Zengin renk ve yüzey çeşitleri olan LaminaM serileri, alışveriş merkezlerinden otellere, havaalanlarından restoranlara kadar tüm ticari ve rezidans projelerine profesyonel çözümler getiriyor. İtalya da ileri teknoloji ile üretilen LaminaM, ahşap, beton, doğal taş, seramik ve metal yüzey çeşitleri ile tasarım ve kaliteyi bir arada sunuyor. 

LAMINAM ÖZELLİKLERİ

LaminaM®, ahşap, beton, doğal taş, seramik ve metal yüzey çeşitleri ile tasarım ve kaliteyi bir arada sunuyor

Dayanıklı

LaminaM® organik ve inorganik kimyasallara, dezenfektanlara, deterjanlara,yüksek oranda çizilmeye, her türlü hava koşuluna,yangına ve yüksek ısıya dayanıklıdır.

Hijyenik Yüzey

LaminaM®, çözünmeyen bileşenleri sayesinde kolay temizlenir,kir tutmaz,gıda ürünleri ile ilgili veya hijyene üst düzey ihtiyaç duyan alanlarda ilgili alanlarda  hijyenik olarak kullanıma uygundur.

Solmaz aşınmaz

LaminaM® UV ışınlarına karşı dirençli. Ciddi iklim değişikliklerine maruz kalsa bile ürünün renkleri sabit kalmaya devam eder. Parlaklığını kaybetmez

Çevre Dostu ve Geri Dönüştürülebilir

LaminaM® tamamen doğal bir ürün. Çevreye herhangi bir kimyasal madde salgılamıyor ve kolaylıkla geri dönüştürülebilir bu nedenle çevre dostudur.

UYGULAMA ALANLARI

Zengin renk ve yüzey çeşitleri olan LaminaM® serileri, alışveriş merkezlerinden otellere, havaalanlarından restoranlara kadar tüm ticari ve rezidans projelerine profesyonel çözümler getiriyor.Laminam Duvar, yer, dış cephe, kompozit ve yapısal alanlarda kullanılmaktadır.

LAMINAM RENKLERİ

LaminaM®, zengin doku ve renk seçeneklerini 3.5 ve 5 mm inceliğinde serilerinde sunuyor.

LAMINAM MODELLERİ

LaminaM® porselen karolar 3.5 mm ve 5 mm incelik alternatifleri ile hem dış, hem de iç mekanlara değer katıyo

WhatsApp chat