Özata Grup, ürünlerinin yarınların inşasında yer edineceği bilinciyle, çalışmalarını tüm Türkiye ve dünya ölçeğinde kalıcılaştırmayı amaçlamaktadır.

ÖZATA adı altında başarı yolculuğuna 1989 yılında mermer atölyesi olarak başlayan firmamız İstanbul’da kuruldu. İlk olarak Marmara Bölgesi’nde çalışmalarını yürüten şirket, imalatını yaptığı ürünlerle birçok başarılı projeye imza atarak; sektörde ismini duyurmayı başardı.

 

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarını sürdüren şirketimiz, faaliyet alanlarını genişleterek 1995 yılında inşaat sektörüne adım attı. Özata İnşaat ve Mermer olarak faaliyetini sürdüren firmamız, 2005 yılında Özata Akrilik oluşumunu da bünyesine katarak kurumsal alanda yol aldı.Bu tarihten itibaren kurumsal olarak kendini yenileyen ve hedeflerini yüksek tutan kuruluşumuz, tek başına bir firma olmaktan çıkıp şirketler grubu olarak Özata Grup adı altında faaliyetlerini sürdürüyor. Şirketimiz mutfak ve banyo tezgâhları üretimini AR-GE çalışmaları öncülüğünde sürdürürken; sektöre yeni modeller kazandırmaya devam ediyor. Aylık 1500 metre mutfak ve banyo tezgâhı üreten Özata Grup, yakın zamanda fabrika üretim kapasitesiyle mutfak ve banyo tezgâhı üretimini 3500 metreye ulaştıracak.

 

Yetkin, deneyimli personeli ve kalifiye işgücü desteğiyle ürün kalitesi ve çeşitliliğini arttıran Özata Grup, mutfak-banyo tezgâhı ve diğer uygulamalarda ÇİMSTONE, BELENCO, SILESTONE,CAMBRIA,COANTE,DEKTON, NEOLITH,LAMINAM, CORIAN, BASIC SURFACES (MONTELLI), gibi markaların bayiliğini ve temsilciliğini yaparak, sektördeki seçkin yerini korumuştur.

 

 

ÖZATA GRUP
ÖZATA GRUP