Dekton Tezgah Özata Grup Tasarımlarıyla

Dekton Tezgah Özata Grup Tasarımlarıyla

Dekton Tezgah Özata Grup Tasarımlarıyla farklı bir boyuta geldi. Günümüzde mutfak ve banyolara yapılacak tezgahlar evimizin hijyenleri açısından önem arz etmekte. 

DEKTON, mutfağını emsalsiz bir alana dönüştürmek isteyenler için uzun ömürlü bir üründür. Eksiz ve hiçbir sınırlama olmaksızın tek parça montaj için büyük bir potansiyel sunar. Oldukça farklı tasarım tarzlarına kusursuz bir şekilde uyan yekpare bir yüzeyin cazibesine sahiptir.

DEKTON hepimizin içindeki aşçının istediği tüm özellikleri bir araya getirir. Dokunması keyif veren ve yıllarca kullanımın sonrasında bile yıpranmayan temiz bir yüzeydir. Bir öğünü arkadaşlarla veya aileyle paylaşmadan önce yemek hazırlama işini keyif verici bir deneyim haline getiren alanlar yaratma becerisine sahip, günlük yaşamın yoğun temposunda son derece kullanışlı bir malzemedir.

Dekton Tezgah

Neolith Tezgah

Laminam Tezgah

Belanco Tezgah

Belenco Tezgah

Corian Tezgah

Dupont Tezgah

Montelli Tezgah

 

Modelleri ile Dekton Tezgah Özata Grup Tasarımlarıyla farkının ışıltısını mutfak ve banyolarınız da gösterin.

Dekton Tezgah kayışdağı , Dekton Tezgah ataşehir , Dekton Tezgah kadıköy , Dekton Tezgah maltepe , Dekton Tezgah acıbadem , Dekton Tezgah beşiktaş , Dekton Tezgah şişli , Dekton Tezgah taksim , Dekton Tezgah zeytinburnu

maltepe dektonlar, kadıköy dektonlar, küçükbakkalköy dektonlar, dektonlar tezgah, dektonlar tezgah fiyatları, ümraniye dektonlar, kayışdağı dektolar, nişantaşı dektonlar, teşvikiye dektonlar , etiler dektonlar, koşuyolu dektonlar, acıbadem dektonlar, bostancı dektonlar, sarıgazi dektonlar, çekmeköy dekton, dudullu dektonlar, bebek dektonlar, beylikdüzü dektonlar, bakkalköy dektonlar, ankara dektonlar,  istanbul dektonlar tezgah, izmir dektonlar, istanbul dektonlar tezgah fiyatları, ümraniye dektonlar, kayışdağı dektonlar, nişantaşı dektonlar, teşvikiye dektonlar , etiler dektonlar, koşuyolu dektonlar, acıbadem dektonlar, bostancı dektonlar, sarıgazi dektonlar, çekmeköy dektonlar, dudullu dektonlar 19 Mayıs Mahallesi dektonlar, Acıbadem Mahallesi dektonlar, Bostancı Mahallesi dektonlar, Caddebostan Mahallesi dektonlar.

No Comments

Post A Comment

WhatsApp chat