DuPont™ Corian®

CORIAN SOLİD SURFACE'LE FARKI YAŞAYIN!

DuPont Corian® Solid Yüzeyler Yaratıcı Vizyonları Gerçeğe Dönüştürür

Onu oyun. Renklendirin. Isıyla biçimlendirin. DuPont Corian® solid yüzeyler hayal ettiğiniz tüm şekilleri alabilir. Dalgalı, neredeyse pürüzsüz, organik biçimler, cesur renk ve yarı şeffaflık efektleri – hayal edebildiğiniz her şeyi Corian® ile yaratabilirsiniz.

Damga niteliğinde bir DuPont yeniliği olan Corian® gelişmeyi ve ilham kaynağı olmayı sürdürüyor. Olağanüstü derecede çok yönlü bu malzemeyle yaratıcılıkta yeni düzeylere erişmek için DuPont tüm dünyadan tasarımcılar, mimarlar, sanatçılar, hazırlayıcılar ve fabrikatörlerle işbirliği yapıyor. Trendleri belirleyen geniş desen ve renk tonu seçeneği arasından seçim yapın. Hatta kendi özel renklerinizi bile yaratabilirsiniz. Ayrıca Corian®solid yüzeyler her yerde çalışır — sağlık hizmetleri, yiyecek servisi, ağırlama, ofis binaları, okullar ve tabii ki evler konusunda uzmanlaşmış mimarlar ve tasarımcıların tercih ettiği malzemedir.

CORIAN® ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Yenilikçi tasarımları ve renk paleti ile DuPont Corian® eviniz için tüm tasarım hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek. Hayatın getireceği her türlü durum karşısında sağlam kalacak kalitede bir ürün seçerek hayallerinizi gerçekleştirin. Bir ömür boyu sağlam kalacak bir yüzey seçmenin rahatlığını yaşayın!

DAYANIKLI

Corian® iyi görünümünü korur, günlük aşınma ve yıpranma ile ortaya çıkabilecek darbe ve kesiklerden etkilenmez.

SAĞLAM

Corian®  kolaylıkla varlığını sürdürebilen çok yönlü bir maddedir. Corian® masiftir, katmanlarına ayrılmaz. Su dahil hiç bir sıvıyı geçirmez.

KİR TUTMAZ

Corian®, Gözeneksiz yapısı sayesinde kir ve leke tutmadığı gibi mikroorganizmaların barınmasına da engel olur.Temizlik ürünleri ile kolaylıkla temizlenir.

GÖZENEKSİZ

Corian® gözeneksiz ve hijyeniktir. Pürüzsüz yüzey sıvıların geçmesine izin vermez ve böylelikle kolayca temizlenebilir. Bakteri ve küf barındırmaz.

ONARILABİLİR

Corian® yüzeyler yenilenebilir ve yapısı gereği çevre dostudur. Ağır leke ve çizikleri, az bir çaba ile hiçbir iz kalmayacak şekilde giderilebilir..

EKSİZ

Corian® yüzeylerin ek yerleri görünmez Bu size pürüzsüz bir yüzeyde tek bir parçadan oluşan büyük tasarımlar yapma olanağı sağlar.

Corian®, onun eşsiz potansiyelini kullanan herkesin hayatını güzelleştirerek ve kolaylaştırarak, neredeyse her ortama kişilik katabilir. Corian®, her yerde, her amaç için ve geniş renk yelpazesiyle; tasarlama, keşfetme ve yaratma özgürlüğü sunarak hemen her şeye dönüşebilir.

UYGULAMA ALANLARI

DuPontTM Corian®, güzellik, renk, ve derinlikten gelen yeniliktir. Güç ve beraberinde saflıktır, güvenilirliktir, performanstır. Ancak her şeyin ötesinde, Corian®, bir esin kaynağıdır.

 MUTFAK TEZGAHI

 GIDA İŞLETMELERİ

 SAĞLIK KURULUŞLARI

 İÇ – DIŞ DEKORASYON UYGULAMALARI

 BANYO TEZGAHI

 KARŞILAMA MASALARI

 OTEL İŞLETMELERİ

 AYDINLATMA PROJELERİ

 AVM VE MAĞAZA BANKOLARI

 OFİS UYGULAMALRI

 AVM ORTAK ALANLARI

 EĞİTİM MERKEZLERİ

CORIAN RENKLERİ

DuPont çağdaş yüzey kaplama malzemeleri alanında mevcut en büyük ve kapsamlı renk seçimini sunmak için tasarımcılar, sanatçılar, mimarlar ve sektör liderleriyle birlikte çalışır. Hastanelerde, okullarda, kafeteryalarda ve ofis binalarında bol miktarda DuPont Corian® renkleri görebilirsiniz. Aşağıdaki araçta Corian®’ın tüm renklerini keşfedebilirsiniz. Tasarımınız için doğru renkleri bulacağınıza eminiz.

Parlak, cesur, doymuş ana renkler, hoş beyazlar ve nötrler, pasteller, etkileyici renk tonları, siyahlar ve sert koyu renkler, temin edeceğiniz renk örneklerine göre üretilen özel renkler — Corian® solid yüzeyler ile renk paletinizi istediğiniz gibi oluşturursunuz. Ayrıca Corian®‘ın renklerinin pek çoğu etkileyici efektlere sahiptir: damar ağı, yarı saydamlık veya çeşitli düzeylerde damarlandırma.

CORIAN MODELLERİ

Corian®, insanın hayal gücünden  doğmuş, tasarım talebinin yansımasıyla sonuçlanmıştır. Ortamların, dillerin ve modanın farklılaştığı bir dünyada  tasarımcıların ve mimarların üzerine düşen Corian®’ı  bir “esere” dönüştürmektir.

CORIAN®  CHARGING SURFACE

Corian®  estetiği ve işlevselliği, akıllı telefon ve tabletler için kablosuz şarj etme özelliğiyle buluştu.Corian Charging Surface (Corian Şarj Yüzeyi) ile akıllı telefonlar ve tabletler kablosuz olarak kolaylıkla şarj edilebimekte.

CORIAN® EVİYELER

Corian® eviyelerin tezgahlarla ek yeri belli olmayan kusursuz birleşimi, yıllardır tüm dünyada konutlar ve kamusal alanlar için estetik, yüksek kaliteli, yapısı gereği hijyenik ve güvenilir çözümler sunuyor.

CORIAN® LAVABOLAR

Corian® lavaboların tezgahlarla ek yeri belli olmayan kusursuz birleşimi, yıllardır tüm dünyada konutlar ve kamusal alanlar için estetik, yüksek kaliteli, yapısı gereği hijyenik ve güvenilir çözümler sunuyor.

WhatsApp chat