Coante

GÖZ KAMAŞTIRICI RENKLER

Coante, kuvarsın ışıltısını ve gücünü hayatınıza taşıyor.

Sahip olduğu ileri teknoloji ve tecrübe farkıyla hayal gücünüzü aydınlatmak ve sınırları ortadan
kaldırmak için yola çıkan  kuvars esaslı kompoze plaka üretir.

Alışılmışın dışına çıkıp, sadece iç mekan aplikasyonlarına uygun ürün üretmekle kalmayıp CoanteGreen adı altında üreteceği kuvars plakalarla dış mekanları da kuvars ışıltısıyla kaplar.

ürünleri tüketicinin zihnindeki tüm sınırları kaldırarak ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilirlik avantajı sağlar.

ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Mermer ve granite göre Yüksek 7 MOHS sertliğe sahip Coanteyüksek çizilme ve kimyasal direnci, leke tutmaz yapısı ile hem zemin hem tezgah uygulamalarında alternatiflerine karşı büyük avantaja sahiptir. Doğal taşın kullanılabildiği tüm alanlarda rahatlıkla uygulanabilen Coante ürünleri, doğal taşın aksine yapısında kılcal çatlaklar ve gözenekler bulundurmamasından dolayı hijyeniktir. Üstelik her biri tasarım ürünü olduğundan geniş renk seçenekleriyle hayatınıza şıklık katar.

KOLAY TEMİZLENİR

Temizliği oldukça kolaydır,Periyodik bakım ve cila gerektirmez

YENİLENEBİLİR

Tasarım ürünü olduğu için sürekli kendini yeniler

KULLANIŞLI

Hem zemin hem tezgah uygulamaları için uygundur

KOLAY UYGULANIR

Ürünleri uniform görsellik içerir, boyutsal sapma gözlenmez.

UYGULAMA ALANLARI

Coante, Kuvars esaslı kompoze ürün alanında iç ve dış mekân uygulamalarına uygun yenilikçi çözümdür. Homojen, üstün fiziksel ve mekanik özelliklere sahiptir.Coante, nefes alabilen bir üründür; bu özelliği hava sirkülasyonu sağlayarak iç mekân hava kalitesinin korunmasına yardımcıdır. Coante, Her türlü zemin döşeme, kaplama, dış cephe, mutfak ve banyo tezgahı, yükseltilmiş döşeme ve merdivenlerde kullanılabilir.

RENKLERİ

Sınırsız sayıda mükemmel efekt ve desenleri oluşturmak mümkündür.

COANTE MODELLERİ

Alışılmışın dışına çıkıp, sadece iç mekân aplikasyonlarına uygun ürün üretmekle kalmayıp, adı altında üreteceği kuvars esaslı, kompoze plakalarla dış mekânları da kuvars ışıltısıyla kaplamaktadır.

WhatsApp chat