Silestone Tezgah özellikleri

Silestone tezgah , içerdiği yüksek kuvars miktarı sayesinde leke ve çizilmelere karşı müthiş bir dayanıklılık sağlar. Antibakteriyel özelliği sayesinde ailenizin sağlığını da korumaya devam eder.

Silestone, mutfak ve banyolarınızın dekorasyonu için doğal kuvarsa etkileyici güzellik, farklı renkler, sıra dışı yüzeyler ve üstün fiziksel özellikler katan işlemlerden geçirilmesiyle elde edilir.Silestone Kuvars yüzeylerde dünyanın en büyük üreticisi olan toplam pazar payı olarak da dünya lideridir. 

0’den fazla rengi, 2 farklı şık yüzeyi ve anti bakteriyel koruma özelliği ile benzersizdir. Aileniz için maksimum hijyen sağlarken evinizi özel kılar… Kuvars, doğada bulunan en sağlam ve en güzel maddelerden biridir. Elegan bir görünümü vardır. Ağırlığı ve hissi doğal bir taşınkine benzemekle beraber, doğal taştan çok daha yüksek bir kalitededir. İçerdiği %93 oranında doğal kuvarstan oluşan, en güzel mutfak tezgâhlarının yapımında ve en yenilikçi mimari uygulamalarda tercih edilmektedir.

Silestone, çok temiz görünen mutfak ve banyolarda dahi sürekli gelişen ve çoğalan zararlı bakterilerin yaşamasına izin vermeyen dünyanın tek kuvars masif yüzey malzemesidir.

Bakteri yaşamaz

Kuvars içeren mutfak tezgahlarında sadece Silestone tarafından sağlanan. Microban Antibakteriyel Koruma özelliği sayesinde herhangi bir özel işleme  gerek olmaksızın tezgahlarınızın üzerinde zararlı bakteriler yaşamaz.

%100 hijyen sunar. Üretim sürecinde Silestone formülüne eklenen Microban, her bir kuvarz parçacığına maksimum hijyen kazandırarak, aileniz için mükemmel koruma sağlar.

Hertürlü darbelere karşı dayanıklıdır

No Comments

Post A Comment

WhatsApp chat