Silestone Fiyatları

Silestone Fiyatları

Silestone fiyatları, ölçü ve mekan baz alınarak hesaplanacaktır. Özata yılların tecrübesi ile silestone tezgah uygulamalarını son derece özenli yapmaktadır.

Silestone tezgah, %94 oranında kuvarstan oluşan, olağanüstü sert ve çok dayanıklı bir malzemedir. Mutfak tezgahları, banyolar, zeminler ve duvar kaplamalarının en az ek yeri ile tasarlanabilmesini sağlayan mükemmel bir malzemedir. Silestone, mutfak ve banyolarınızın dekorasyonu için doğal kuvarsa etkileyici güzellik, farklı renkler, sıra dışı yüzeyler ve üstün fiziksel özellikler katan işlemlerden geçirilmesiyle elde edilir.

Silestone kahve, şarap, limon suyu, zeytin yağı, sirke, makyaj malzemeleri gibi günlük yaşamda sıkça kullandığımız maddelerin oluşturabileceği lekelere karşı yüksek dirençli, gözeneksiz bir yüzeydir.

Bünyesinde bulunan yüksek miktardaki kuvars sertliğini, polyester reçinesi ise şoku emen elastik yapısını sağlar. Granit, mermer ve diğer masif yüzey malzemelere kıyasla şoklara karşı çok daha yüksek dirençlidir.

Kuvars, doğada bulunan en sağlam ve en güzel malzemelerden biridir. Silestone’un yaratici gücü ile birleşen kuvars, marjinal renkler ve şık yüzeyler ile benzersiz tasarımlara dönüşüyor..

Silestone’un elegan bir görünümü vardır. Ağırlığı ve hissi doğal taşa benzemekle beraber, doğal taştan çok daha yüksek bir kalitededir. İçerdiği %93 oranında doğal kuvarstan oluşan Silestone, en güzel mutfak tezgahlarının yapımında ve en yenilikçi mimari uygulamalarda tercih edilmektedir. Tamamen homojen düz renkler sunan Silestone, bütün doğal taşlardan daha üstündür. 

Silestone tezgah, tertemiz görünümü ile mutfak ve banyolarda dahi sürekli gelişen ve çoğalan zararlı bakterilerin yaşamasına izin vermeyen dünyanın tek kuvars masif yüzey malzemesidir. Silestone tezgahlarını özel kılan, içinde barındırdığı “Microban Antibakteriyel Koruma” teknolojisidir. Üretim sürecinde Silestone formülüne eklenen Microban, her bir kuvarz parçacığına maksimum hijyen kazandırarak, aileniz için mükemmel koruma sağlar.

Yüksek teknoloji ile geliştirilmiş Silestone, tasarımlarınızda ihtiyaç duyduğunuz homojen düz renk serilerini (100’den fazla renk seçeneği); kuvarsın dayanıklılığı ile şıklığı birleştirerek sunar.

Silestone fiyatları için bizden bilgi almak için tıklayın…

No Comments

Post A Comment

WhatsApp chat