NeoLith Modelleri ® en şık mimari projelere bile etkili çözümler sunan, geniş bir renk ve yüzey yelpazesine sahip ve bu tasarım özellikleriyle sayısız uygulamada, iç ve dış alanda, döşeme ve kaplamalarda kullanılabilen büyük ebatlı ve ileri düzey teknoloji ürünü porselen ürün. Yeni nesillere ilham veren neolith sizlere zerafetin ince nüanslarını sunuyor.

Temizlik konusunda Neolith tüm kimyasal maddeler karşı etkilidir ve kolay arınma özelliğine sahiptir. Neolith tezgahlar üzerinde kesme tahtaları veya farklı koruyucu ürünler kullanmadan sert yüzeye sahip olmasıyla çizilmelere ve aşınmalara karşı çok dayanıklıdır.

Neolith, yüksek ısıya dayanıklı olup duman yaymaz demiştik. Bununla beraber fırından veya ocaktan çıkardığınız tepsi yada tencerelerinizi gönül rahatlığı ile neolith ile uygulanmış tezgahınız da kullanabilirsiniz.

Besinlerinizi gönül rahatlığı ile Neolith tezgah son derece sağlıklı ortamlar sunmaktadır. Daha önceki yazılarımızda da bahsetmiştik sağlık kurumları genel olarak Neolith modellerini tercih etmektedir. Oldukça hijyenik olan sağlığımıza zarar vermemektedir.

Yukarıda ve daha önceki yazılarımızda da bahsetmiştik sıvı emilimi %99,9’a kadar emilimi yapmamaktadır. Sıvı emilimi en az halde olduğu için leke tutma gibi özellik bulunmamaktadır.

No Comments

Post A Comment

WhatsApp chat