Neolith, Dekton farkları

Neolith, Dekton farkları

Dekton, Neolith Farkları;

Özü ve malzemesi gereği birbirinin müdahili olması sebebiyle inanılmaz derecede ilgi gören bu iki ürünü sizler için karşılaştırdık.

Dekton; cam ve porselenin hammaddeleri ile kuvarsın sofistike bir karışımıdır. Dekton, ultra sıkıştırma teknolojisi le üretilmiştir ve bu nedenle çok dayanıklı olmasına rağmen çok incedir. Dekton, mutfaklarda, banyolarda, zeminde, yüzeylerde özellikle de yoğun kullanılan zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir.

DEKTON, mutfağını emsalsiz bir alana dönüştürmek isteyenler için uzun ömürlü bir üründür. Eksiz ve hiçbir sınırlama olmaksızın tek parça montaj için büyük bir potansiyel sunar. Oldukça farklı tasarım tarzlarına kusursuz bir şekilde uyan yekpare bir yüzeyin cazibesine sahiptir.

Neolith, İspanya’da üretiliyor. 15 yıl garantili porselen tezgahlar, çizilmiyor, sert yüzeyi çizilmelere ve aşınmalara karşı çok dayanıklı. Yanmıyor, sıvı emmiyor, hijyenik, antibakteriyel ve sağlığa zararlı hiç bir madde içermiyor. Tamamiyle doğal maddelerden üretilen Neolith’in temizliği de çok pratik. Neolith ÇİZİLMEZ, sert yüzeyi çizilmelere ve aşınmalara karşı çok dayanıklıdır. Neolith YANMAZ, yüksek ısıya maruz kaldığında toksit madde veya duman yaymaz. Neolith SIVI GEÇİRMEZ, sıfıra yakın sıvı emilimiyle sıvı emmez. Neolith SIVI GEÇİRMEZ, sıfıra yakın sıvı emilimiyle sıvı emmez. Neolith HİJYENİKTİR, sağlığa zararlı hiçbir madde yaymaz ve besinlerle temasında hiçbir sakınca yoktur. Neolith KOLAY TEMİZLENİR, her türlü kimyasal temizlik maddesine karşı dayanıklıdır. Neolith DOĞALDIR, tamamiyle doğal maddelerden üretilen Neolith çevreye zararlı hiçbir madde yaymaz.

No Comments

Post A Comment

WhatsApp chat