Mutfak Tezgahı önerileri

Mutfak Tezgahı kuvars, porselen,akrilik ve doğaltaş tezgahlarının tamamanı yapmaktayız. Taşları sizler için avantajları ile sıralamaya çalıştık.

Porselen Taşlar

Dekton tezgahkompozit tezgah grubundadır. Farklı birkaç malzemenin yüksek ısı ve basınçta sıkıştırılarak oluşturulduğu sert ve kolay işlenebilir tezgahlardır. Corian tezgahlar gibi sert yüzeyli tezgah özellikleri taşır. Dekton tezgahlar sıkıştırılarak üretildiği için, sağlam yapılarına rağmen çok ince olabiliyorlar. Bu nedenle, ince malzeme kullanılması gereken yerlerde birinci tercihtir. Isıya, çizilme ve aşınmalara dayanıklı, rengi solmayan ve kırılmaya karşı mukavemetli bir malzemedir. Gözeneksiz yapısı nedeniyle hijyenik özelliği de vardır. Doğal görünümlü ve şık bir malzeme olan dekton tezgahların parlaklığı Corian’lara göre daha düşüktür. Granit ve mermer gibi doğal taşlara göre daha ekonomiktirler. Bu dekorda kullanılan tezgah rengi ve modeli ile mutfağı kusursuzlaştırmış. Pürüzsüz beyaz bir tezgah, iskandinav,modern ve minimal stilde dekore edilen mutfaklara çok yakışacaktır.

Neolith Tezgah Yüksek teknoloji ürünü, dünyadaki en büyük ebatlı porselen levhadır. Farklı kalınlıklarda ve renklerde %100 doğal malzemeden üretilen Neolith, çizilmez, leke tutmaz, hafif, antibakteriyeldir ve besinlerle temasında hiçbir sakınca yoktur.

Laminam Tezgah İtalya’da ileri teknoloji ile üretilen LaminaM®, ahşap, beton, doğal taş, seramik ve metal yüzey çeşitleri ile tasarım ve kaliteyi bir arada sunuyor.

Akrilik Ürünler

Corian Tezgah :  Tasarınıza hayal gücü ve pratiklik katmak için, Corian eviyelerine ve süpürgeliklerine pürüzsüz bir şekilde uyum sağlayan etkileyici Corian® mutfak tezgahı yaratın.Corian solid yüzey ile, mutfak tasarımında dayanıklı güzellik ve değerli işlevselliği bir araya getiren, en üst düzey ifade özgürlüğünü elde edersiniz.

Basic Surfaces  , polyester reçine ve alüminyum mineral dolgunun karışımından oluşan dekoratif bir malzemedir.

Basic Surfaces solid yüzeyleri konut ve ticari segmentler için bir çok tasarıma imkan verir. Uygulamalar mutfak tezgahı iç tasarım aksesuarlarına, resepsiyon masalarından iç duvar kaplamasına kadar çeşitlilik gösterebilir.

 Basic Surfaces yüksek kalite standartlarının güvence altına alındığı sürekli kalıba dökme işlemi ile üretilir. Üretilen plakalar standart olarak 12 mm kalınlığında, 760 mm genişliğinde ve 3658 mm uzunluğunda temin edilir.

Doğaltaş Ürünler

Mermer Tezgah 
Granit Tezgah

Kuvars Ürünler

Silestone Tezgah  olağanüstü özellikleri sayesinde tezgahlar için en mükemmel malzemedir. Mutfağınızı ya da banyonuzu eşsiz bir mekana dönüştürmek için en ideal tercihtir. 25 yıl garanti veren tek kuvars yüzey olan Silestone’un, geniş yelpazedeki renk ve yüzey dokuları kombine edilerek düşlerinizdeki mekanları yaratmanıza olanak sağlanır.

Çimstone Tezgah,  doku ve tasarım alternatifleri ile günümüzün değişen mutfak tezgahı , banyo kültürlerini ve modern tasarımlarını tamamlar

Belenco Tezgah,  Dünya standartlarında, üstün nitelikli, en moda, en şık kuvars yüzeylere hayat verir. Kuvars yüzeylerinizin gücünü, parlaklığını, mükemmelliğini aldığınız ilk günkü gibi yıllarca korumak için önerilerimize kulak verin. Su emmeme özelliği, gözeneksiz bir yüzeye sahip olması ve kimyasallara dayanımı sayesinde kirlenmeye karşı dirençli bir yüzeydir. Şarap, hardal, sirke, limon gibi diğer tezgâh malzemelerinin kalıcı olarak lekelenmesine ya da yüzeylerinde aşınmaya sebep olabilecek maddeler etki etmez. Bu üstünlüğü sayesinde yüzey koruyucu uygulamasına ihtiyaç duymaz.

Cambria Tezgah

Coante Tezgah

No Comments

Post A Comment

WhatsApp chat