Laminam Tezgah

Laminam Tezgah porselen ve cam bileşimiyle üretilen 162 x 324 ölçülerinde dev boyutlarla  mutfak tezgahı. banyo tezgahı, banko  ve  iç cephe, dış cephe kaplama olanağını tanır. Yepyeni bir malzeme teknolojisinin ürünüdür.

Hayatın sırlarını sunuyor

Laminam kalınlık olarak 1.2 mm ölçülerinde üretilmekte olup, mutfak tezgahı banyo tezgahı ve bankolarda 3cm ve 4 cm olarak birleşim noktası ile sunulmaktadır. Tasarımlara hafiflik ve kolaylık sağlıyor trendleri kovalayan tüm yapı projelerinin ilham kaynağıdır. Laminam  porselen tezgah bu eşşsiz malzeme teknolojisini doğal cilalı hafif dokunulmuş ve  yakılmış yüzey çeşitleri ile mutfak tezgahları ve mobilya gibi bir çok alana taşıyor.

Laminam  antibakteriyel olup çizilmez leke almaz yanmaz bir porselen tezgah ürün grubudur .

  • Laminam seramik plakalar, 1620x3240mm, 12mm kalınlığında, mobilya dünyasından yatay yüzeylere, masalardan, mutfak ve banyo tezgahlarına kadar uzanır.
  • Mükemmel teknik performans için, Laminam yüzeyler.  Maksimum hijyen ve dayanıklılığı garanti altına almak için gerekli olan en hassas uygulamalar için idealdir.
  • Estetik erdemleri ve geniş formatı, gerçek sanatsal artıları, malzemenin doğal ortamdaki sürekliliğini garanti eder. Doğal ve sofistike renk seçenekleriyle karşınıza çıkar.
No Comments

Post A Comment

WhatsApp chat