Dekton Tezgah Özata Grup da, Casentino’nun gülen yüzü

Dekton Tezgah Özata Grup da, Casentino’nun gülen yüzü

Dekton Tezgah Ozata, Cosentino onlarca senelerdir doğa ananın hepimize sunduğu bilimin örnek kıldığı yepyeni teknoloji ile bir araya getirdiğini görmekteyiz.

Farklı A+G+i bağlılığımız tüm grubun en önemli unsurlarından birini temsil eder. Bunca yıldır Cosentino doğal taş ve çalışma yüzeyleri yapısı içerisinde dönüşmeye devam etmiş etmeye devam edecektir. Doğanın bize sunduğu en iyisini bilimin teşkil kıldığı en yeni teknoloji ile bir araya getirmeyi başardığını ispatlamıştır.

Şirketin beklentilerle uymayan, insanlarla derin, canlı ve heyecan verici bir bağlantı oluşturmayan. hiçbir şeyin COSENTINO’da kalmasına izin verilmez. Bu felsefe hem tekno-bilimsel araştırmaya bağlılığı. hem de çağdaş mimari ve tasarıma yönelik derin bir bilgiyi gerektirir.

En İyi 50 Restoranı Resmi Mutfak  Tezgahı

Silestone dışında Cosentino’nun mimarlık ve tasarım dünyasına sunduğu yenilikçi ultrakompakt. Yüzey Dekton Tezgah, uluslararası gastronomi dünyasında da liderliğini vurgulayacak şekilde 2018 Dünyanın En İyi 50 Restoranı etkinliğinin sponsoru ve resmi mutfak tezgahı oluyor. İspanya, yemek dünyasının Oscar ödülü seremonisi olarak bilinen. Bu etkinliği ilk defa ev sahipliği yapacak ve bu seçkin kutlamanın merkezi Bilbao olacak. Kazananlar, 19 Haziran’da Bilbao’da bulunan Palacio Euskalduna’da gerçekleştirilecek törende duyurulacak.

Dekton by Cosentino, sponsor olarak Palacio içinde. Orix renkte Dekton mutfak tezgahının ana teması ‘ateş’ olan bir standa güç, kişilik ve güzellik katacak şekilde kullanılacak. Cosentino standının yanındaki alan, İspanyol marka Cinco Jotas’a ayrılacak, burada, ziyaretçiler İber yarımadasının en iyi. jambonlarının tadına bakabilecek ve Domoos renkte büyüleyici Dekton mutfak tezgahını yakından inceleyebilecek.

Cosentino ve markaları üst üste sekiz yıldır, dünyanın dört bir yanından en büyük ve en ünlü isimlerin katıldığı. bu benzersiz etkinliğe aktif bir şekilde katılım sağlıyor. Bu etkinlikte, Dekton by Cosentino, İspanya’nın uluslararası mutfak sektöründe. parlamaya devam etmesine doğrudan şahitlik edecek.

No Comments

Post A Comment

WhatsApp chat