Dekton Tezgah Özata Grup Işıltısı ile

Dekton Tezgah Özata Grup Işıltısı ile

Dekton Tezgah Özata

Dekton ücretleri boyut ve uygulanacak ürüne göre değişik farklar göstermektedir. Dekton Tezgah Özata Grup Işıltısı ile Özata Grup olarak senelerin tecrübesi ve birikimleri ile muazzam ürün ve uygulama hazırlamaktayız. Dekton’un avantajlı yapısının önemine bakarsak…

Yüksek Mekanik Direnç
Dekton’un yapısı incelendiği zaman , Cam, porselen ve kuvars karışımı olan,  maximum derecede dayanıklı olmasına rağmen çok ince ve zarif bir yapıya sahip mükemmel bir malzemedir. Dekton Tezgâh, mutfak ve banyolaronız için şık bir seçim olan dekton tezgâhları ile mutfağını şık ve kullanışlı bir hale getirmektedir. Çizilme direnci yüksek dekton tezgâhlar yüksek UV dayanımlı, yüksek ısı ve aşınma dayanımlı, gözeneksiz yapısı ile kire karşı dirençli ve ultra ince bir yapıdadır.  

Gözeneksiz
Dekton gözeneksizdir ve asla su tutmazlık işlemi gerektirmez. Sıvıların ve gazların yüzeye girişini kendiliğinden engellemesi onu bakımı kolay bir yüzey haline getirir.

Renk Sabitliği
Dekton’un üretim sürecinde plakalar arasındaki renk tutarlılığının daha iyi olmasını sağlayacak pigmentasyon ve tasarım kontrolü yapılır ve zamanla solmayan uzun ömürlü bir ürün ortaya çıkarılır. Montajı yapılan ürün yaşamı boyunca aynı yeni görünümü korur.

Boyut Sabitliği
Dekton plakaların boyutları ve kalınlıkları sabittir. Özel bir düzeltme gerektirmez, montajı kolaydır.

Hidroliz Direnci
Dekton hidrolize karşı yüksek dirençlidir.

Alev almayan malzeme
Dekton alev almayan bir malzemedir ve yanmadan, tutuşmadan veya çatlamadan yüksek sıcaklıklara dayanabilir.

Ultra-sıkıştırma malzemelerin mekanik özelliklerini etkiler. Bu düzeyde bir sıkıştırma malzemenin düşük gözenekli olmasına önemli ölçüde katkı sağlar ve onu az bakım gerektiren, uzun ömürlü bir ürün haline getirir. Dekton ile yapılacak her şey olağandışıdır.
Dekton’un geliştirilmesinde ilk olarak, tüm süreci ve imalat sürecinde kullanılan partiküllerin özelliklerini görmek için, basit bileşenler kullanarak ham maddeleri sinterliyoruz. Bu süreçte üç boyutlu tasarım modellerini ve sonsuz estetik olanakları dizisini ortaya çıkaran 16 farklı dekorasyon tekniği kullanıyoruz.
 
Dekton fiyatları ile ilgili bilgi için lütfen bizi arayın 
No Comments

Post A Comment

WhatsApp chat