Corian Tezgah

Corian Tezgah

Corian Tezgah, güzellik, renk, ve derinlikten gelen yeniliktir. Güç ve beraberinde saflıktır, güvenilirliktir, performanstır. Ancak her şeyin ötesinde, Corian®, bir esin kaynağıdır.

Akıcı bir hayalgücü ile Corian®’ın biçimlendirilebilirliği bir araya geldiğinde
olağanüstü sonuçlar oluşabilir. Corian®’ın
doğal masifliği ve onun şekillenme, kesilme,
oyulma ve diğer malzemelerle birleşme
yetileri; oturma alanları, masalar, kitap rafları,
dolaplar ve daha bir çok parça için yeni
bakış açılarına imkan tanır. Şekle anlam,
anlama şekil katmak için kıvrımlar, sert
köşeler ve canlı biçimlerle 3 boyutlu
şekillendirilen Corian® hayata geçirilmek
için sabırsızlanan bir tuval gibidir. 

Mutfakta Corian Tezgah

Mutfağımız karakterimizi yansıtır. Evimizle, kendimizle ve başkalarıyla olan dostça ilişkimizi hiçbir oda daha güçlü ve açık bir şekilde ortaya koyamaz. Kullanılan temayla birlikte sergilenen her parçada yalın hatların saflığında gizlendiği minimalizmden, tabakların, tencerelerin açık raflarda gururla boy gösterdiği “tam açıklık” çözümüne kadar birçok değişik sonuç elde edilebilir. Sıradışı kişiliğiyle DuPontTM Corian® her tarzdan mutfak tasarımı için uygundur. Eviyelerin, tezgahların ve duvar panellerinin görünür ek yerleri olmaksızın birleştirilmesine imkan sağlayarak ahenkli ve hijyenik çözümler sunar.

Banyoda Corian Tezgah

Hiçbir alan banyo kadar hızlı ve kökten değişmemiştir. Banyo, evin içinde gündelik hayattan kaçış ve birkaç dakikalık huzur sağlayan bir liman gibidir. Banyoların geçirdiği evrimde Corian® doğrudan rol oynamaktadır. Şekillendirilebilirliği, geniş renk yelpazesi ve sıcak dokunuşu ile kendini yeniden canlanmaya bırakır. Lekelere ve çizilmeye karşı dayanıklılığı, küf ve bakteri oluşumuna izin vermemesi ile de hijyenik ve bakımı kolay çözümler sunar.

No Comments

Post A Comment

WhatsApp chat