Corian Tezgah Ozata Grup

Corian Tezgah Ozata Grup

Corian Tezgah Ozata Grup Farkıyla güzel örnek, renkler ve derinliklerden gelmekte olan yeniliktir. Kuvvet ve birliktelikle saflığın taşıdır, güvenilirdir, performanslardır. Lakin herşeyin ötesi olmakla birlikte, Corian® bir esinlenme kaynaklarıdır.

Süre gelen hayal gücü ile Corian® biçimlendirilebilirliğinden öteye bir araya geldiğinde
muazzam sonuçlar oluşabilir. Corian®’ın doğallığı naifliği ve onlarla şekillenebilme, kesilmekle birlikte,
oyulma ve diğer malzemelerle birleşme yetileri; oturuş alanı, masalar, kitap rafları, dolap ve bir çok parça için yeni
bakış açılarına imkan tanır. Şekle anlam, anlama şekil katmak için kıvrımlar, sert köşeler ve canlı biçimlerle 3 boyutlu şekillendirilen Corian® hayata geçirilmek için sabırsızlanan bir tuval gibidir.

Mutfakta Corian Tezgah Ozata Grup Farkıyla

Mutfağımız karakterimizi yansıtır. Evimizle, kendimizle ve başkalarıyla olan dostça ilişkimizi hiçbir oda daha güçlü ve açık bir şekilde ortaya koyamaz. Kullanılan temayla birlikte sergilenen her parçada yalın hatların saflığında gizlendiği minimalizmden, tabakların, tencerelerin açık raflarda gururla boy gösterdiği “tam açıklık” çözümüne kadar birçok değişik sonuç elde edilebilir. Sıradışı kişiliğiyle DuPontTM Corian® her tarzdan mutfak tasarımı için uygundur. Eviyelerin, tezgahların ve duvar panellerinin görünür ek yerleri olmaksızın birleştirilmesine imkan sağlayarak ahenkli ve hijyenik çözümler sunar.

Banyoda Corian Tezgah

Hiçbir alan banyo kadar hızlı ve kökten değişmemiştir. Banyo, evin içinde gündelik hayattan kaçış ve birkaç dakikalık huzur sağlayan bir liman gibidir. Banyoların geçirdiği evrimde Corian® doğrudan rol oynamaktadır. Şekillendirilebilirliği, geniş renk yelpazesi ve sıcak dokunuşu ile kendini yeniden canlanmaya bırakır. Lekelere ve çizilmeye karşı dayanıklılığı, küf ve bakteri oluşumuna izin vermemesi ile de hijyenik ve bakımı kolay çözümler sunar.

No Comments

Post A Comment

WhatsApp chat