Corian Mutfak Tezgahı , Tasarınıza hayal gücü ve pratiklik katmak için üretilmiş malzeme. Eviyelerine ve süpürgeliklerine pürüzsüz bir şekilde uyum sağlayan etkileyici Corian®mutfak tezgahları yaratıyor

Corian® solid yüzey ile, mutfak tasarımında dayanıklı güzellik ve değerli işlevselliği bir araya getiren, en üst düzey ifade özgürlüğünü elde edersiniz.

Dupont Corian mutfak tezgahları gözeneksiz yüzey malzemesi olup , mutfak tezgahı ve diğer tüm akrilik yüzey uygulamalarında kimyasal bir çok lekelere karşı koyabilen, kolay temizlenebilir, dayanıklı, yenilenebilir ve tamir edilebilir özelliklere sahiptir. 100’den fazla standart renge sahip olan DuPont™ Corian® akrilik masif yüzeyleri, makul her türlü tasarıma göre şekillendirilebilir. Yoğun kullanım ile birlikte oluşabilecek olan çizikler güzelliğini ve renk bütünlüğünü bozmadan kolayca giderilebilir. Corianin yoğun kullanım alanları içerisinde mutfak tezgahlarıda vardır.

Mutfak tezgahındaki avantajlari ;

  • Yenilenebilir olmasi ; Darbe , yanık ,çatlak gibi sorunlarda hemen düzeltilebilir olması.
  • Zengin Renk Seçeneği: Dupont Corian markasının mutfak tezgahlarındada uygulana bilir 100 e yakın renk seçeneği ile müşterilerine geniş bir yelpaze sunuyor.
  • Ek yerlerinin Belli olmamasi; Corian markasının en büyük özelliğinden biride ek yerlerinin belli olmamasi bu özelliği ile hijyenliğini sağlamaktadır.
  • Kendinden evye: Corian mutfak tezgahlarında isterseniz evyeniz kendi renginden olup hem hijyenlik hemde görsel avantaj sağlamaktadır.
No Comments

Post A Comment

WhatsApp chat