Çimstone fiyatları

Çimstone Fiyatları m2 fiyatları dahil edilerek yapılacaktır, Doğadaki en sert taşlardan biri olan kuvars mineralini günümüzün en son teknolojisiyle şekillendiren. Mutfak ve banyolar için birbirinden şık, sağlam ve hijyenik tezgahlar sunuyor.

Yapısını oluşturan 7 mohs sertlikteki kuvars minerali sayesinde yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Çimstone, kuvars mineralinin ışıltısını ve sağlamlığını yüzeylere taşıyor.

Mohs sertlik skalasında 10 Mohs olan elmasın sertliğine 7 Mohs sertliği ile oldukça yaklaşan kuvars sayesinde, metal veya benzeri malzemelerle çizilmez. Yoğun sirkülasyon olan alanlarda bile ömür boyu yüksek aşınma dayanımı gösterir.

Doğayı kıskandıran renkler, kuvarsın sağlamlığıyla hayat buluyor.

Eğilme ve darbe dayanımı yüksek olan Kuvars, kesim veya nakliye gibi işlemler esnasında kolaylıkla çatlamaz, kırılmaz. Ayrıca, tedavi edici nitelikleri en yoğun taşlardan olan kuvarslar; beyin fonksiyonlarını uyarır. Kişinin çevresinde oluşan negatif enerjiyi yok eder ve pozitif enerjiyi toplar.

Kuvarsın enerjisini yaşam alanlarınıza taşıyan Çimstone, uzun yıllar ilk günkü görünümü korur.

Çimstone, doku ve tasarım alternatifleri ile farklı, dolap kapakları ile uyumlu, değişik beklentilere uygun renklerde üretilebilir. Pigmentlerle renklendirilen ayna, cam, deniz kabuğu, bazalt, pirinç talaşı gibi farklı malzemelerle efektler verilebilen Çimstone, bugüne kadar alışılagelmiş yüzey kaplama malzemelerinden çok farklı görünümlere olanak sağlar, günümüzün değişen mutfak, banyo kültürlerini ve modern tasarımlarını tamamlar.

Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz veya mail atabilirsiniz

 

No Comments

Post A Comment

WhatsApp chat