Montelli

EKONOMİK VE MODERN

Basic Surfaces özata grup farkıyla.

Basic Surfaces olarak etiketlenmiş yeni koleksiyonu doğanın güzelliğinden esinlenerek oluşturulmuştur. DuPont™ katı yüzeyler, kaliteden ödün vermeyen projeler için dayanıklı bir malzeme sunar. Mutfaklarda ve banyolarda, lavabolarda veya eviyeler de kesintisiz akan bir tasarım oluşturmak için olanak verir. Lavaboların temizlenmesi ve bakımı çok kolaydır. Tezgahlardaki eviye ve lavabolar da bir bütünlük göze çarpar.

ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Basic surfaces masif ve tümüyle homojen olduğu için yüzeyi dayanıklı, gözeneksiz, hijyenik ve onarılabilir özelliktedir.

DAYANIKLI

İyi görünümünü korur, günlük aşınma ve yıpranma ile ortaya çıkabilecek darbe ve kesiklerden etkilenmez.

SAĞLAM

Basic Surfaces  kolaylıkla varlığını sürdürebilen çok yönlü bir maddedir. Corian® masiftir, katmanlarına ayrılmaz. Su dahil hiç bir sıvıyı geçirmez.

KİR TUTMAZ

Gözeneksiz yapısı sayesinde kir ve leke tutmadığı gibi mikroorganizmaların barınmasına da engel olur.Temizlik ürünleri ile kolaylıkla temizlenir.

GÖZENEKSİZ

basic surfaces gözeneksiz ve hijyeniktir. Pürüzsüz yüzey sıvıların geçmesine izin vermez ve böylelikle kolayca temizlenebilir. Bakteri ve küf barındırmaz.

ONARILABİLİR

yüzeyler yenilenebilir ve yapısı gereği çevre dostudur. Ağır leke ve çizikleri, az bir çaba ile hiçbir iz kalmayacak şekilde giderilebilir..

EKSİZ

Basic surfaces yüzeylerin ek yerleri görünmez Bu size pürüzsüz bir yüzeyde tek bir parçadan oluşan büyük tasarımlar yapma olanağı sağlar.

UYGULAMA ALANLARI

Uygulamalar mutfak tezgahı iç tasarım aksesuarlarına ve resepsiyon masalarından iç duvar kaplamasına kadar değişebilir. DuPont™ temel yüzeyler, sürekli kalite, döküm yöntemiyle üretilir ve yüksek kalite standartları sağlar. DuPont™ temel yüzeyler: gözeneksiz, hijyenik, yenilenebilir, onarılabilir ve sorunsuz bir şekilde birleştirilir, çok çeşitli tasarımlar oluşturulabilir.

 RENKLERİ

Basic renkler Pure’dan Lucent’e kadar ışık kalitesini yansıtır; Bahar ayının yıllık çiçeklenmesini yansıtan Bilberry ve White Currant renkleridir. 

EVİYE VE LAVABOLAR

Dupont’un zengin dünyasının ürünlerinden Basic Surfaces eviyeleri sizleri cezbedecek Basic Surfaces eviyelerine aşağıdaki butondan ulaşanilirsiniz. 

BASIC SURFACES MODELLERİ


Basic Surfaces’in şık ve estetik modelleri yaşam alanlarınızı şenlendiriyor. Basic Surfaces modellerine aşağıdaki butondan ulaşanilirsiniz.

WhatsApp chat