Neolith

Hayallerinizi gerçekleştiren tasarımlar

Neolith  ile Şık, Zarif, Modern tasarımlar..

Neolith, en zorlu mimari projelere bile etkili çözümler sunan, geniş renk ve yüzey yelpazesine sahip ve bu özellikleriyle sayısız uygulamada, kullanılabilen günümüzdeki en büyük ebatlı ve ileri düzey teknoloji ürünü porselen levhadır. Farklı uygulama alanları için farklı kalınlıklarda üretilen Neolith ; Çizilmez,yanmaz,leke tutmaz ve en önemlisi doğal bir malzemedir.
Tüm iç & dış mekan cephe ve duvar kaplamalarında, banyo & mutfak tezgahlarında ve zemin döşemelerinizde Neolith’i rahatlıkla kullanabilirsiniz. Neolith sahip özellikler sayesinde projeleriniz için tercih nedeni olacaktır.
İspanya’dan ithal edilen porselen seramik levha THE SİZE markası 3600mmx1200mmx3mm  ölçüsünde olmak üzere sizlerin hizmetine sunmaktayız.

ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

NEOLITH ESNEKTİR. Yüksek makaslama kuvveti, ağır yükleme ve baskıya dayanıklı hale getirir. ÇEVRE DOSTUDUR tamamiyle doğal maddelerden üretilen Neolith çevreye zararlı hiçbir madde yaymaz ve tamamiyle geri dönüştürülebilir…

HAFİFTİR

Porselen levhaların kalınlıkları, ulaşım ve taşımayı kolaylaştırırken cephe kaplamasındaki
yük faktörünü azaltır.

SU GEÇİRMEZ

Sıfır sıvı emilimiyle suya dayanıklı ve su geçirmezdir..

KOLAY TEMİZLENİR

Amonyak ya da çamaşır suyu vb. her türlü kimyasal temizlik maddesine karşı dayanıklıdır..

HİJYENİK

Sağlığa zararlı hiç bir madde yaymaz ve besinlerle temasında hiçbir sakınca yoktur..

ISIYA DAYANIKLI

Yüksek ısıya maruz kaldığında teknik madde veya duman yaymaz ve alev almaz

AŞINMAYA DAYANIKLI

Sert yüzeyi, çizilmelere ve aşınmalara karşı korur..

UYGULAMA ALANLARI

Mimari projelerde ve özellikle dış cephe kaplamalarında, dünyanın en büyük ebatlı porselen seramik levhası olarak, asgari ek ihtiyacı ile geniş yüzeylerin örtülmesini, hafif ve esnek yapısı ile uygulama kolaylığını, pigment ayrışmasını önleyen özelliği nedeniyle dış hava şartlarından etkilenmeyerek parlaklık ve rengini muhafaza etmesini sağlar. Mutfak kaplamalarında,sıfır su emilimiyle banyoda,sağlam ve çizilmelere karşı dayanıklılığıyla zeminde,geçiş ölçülerle daha hızlı uygulama, pigmentlerinde bozulma olmamasından dolayı rengini uzun süre korumasıyla dış cephede, estetik ve işlevselliği bir arada sunmasıyla kaplamalarda kullanılır.

RENKLERİ

En talepkâr mimari projelere bile en etkili çözümler sunan, geniş bir renk ve yüzey yelpazesine sahip ve bu tasarım özellikleriyle sayısız uygulamada, iç ve dış alanda, döşeme ve kaplamalarda kullanılabilen günümüzdeki büyük ebatlı ve ileri düzey teknoloji ürünü porselen levhadır. Yüksek teknoloji ürünü neolith’in birbirinden şık renkleri sizleri cezbedecek.

MODELLERİ

Mimari projelerde ve özellikle dış cephe kaplamalarında, dünyanın en büyük ebatlı porselen seramik levhası olarak, asgari ek ihtiyacı ile geniş yüzeylerin örtülmesini, hafif ve esnek yapısı ile uygulama kolaylığını, pigment ayrışmasını önleyen özelliği nedeniyle dış hava şartlarından etkilenmeyerek parlaklık ve rengini muhafaza etmesiile en zorlu mimari projelere bile etkili çözümler sunan neolith modellerimizi inceleyebilirsiniz.

WhatsApp chat