Silestone benzersiz mutfak tezgahı

Silestone benzersiz mutfak tezgahlarını beğeninize sunuyor. Cosentino ‘nun bu tasarım ürünü sıradışı yaratıcılığı simgeliyor.

Formülüne üretim sürecinde eklenen Microban sayesinde her bir kuvars parçacığına maksimum hijyen kazandırarak, aileniz için mükemmel koruma sağlar. Mutfağınızı ya da banyonuzu eşsiz bir mekana dönüştürmek için en ideal tercih olan bu ürüne doyamayacaksınız.

Bu muhteşem ürün , Mutfak tezgahları, çok vakit geçirdiğimiz bu mekana emniyet, güven ve hijyen açısından artı değer katan seçkin özelliklere sahiptir.

YARATICILIĞI SINIRSIZ OLANLARA

Dünya çapında milyonlarca tezgahta, geniş renk ve yüzey çeşitliliği ile yaratıcılığınızı serbest bırakan bir hayal ortamı yaratarak yer almıştır. Mutfağınız, bu ürün sayesinde, kendinize özgü stilinizi yansıttığınız eşsiz bir mekana dönüşebilir.

Silestone, Mutfağınızda bütünlüğü sağlamak için Integrity evyeleri yarattı. Bağlantı yok, ek izi yok, sınır yok. Integrity mutfak tezgahınıza tam olarak monte edilebilen tek evyedir. Silestone’u çığır açan bir ürün yapan tüm özellikleri taşımaktadır.WhatsApp WhatsApp'tan ulaşın